SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. PERSONALNYCH

Miejsce pracy: Poznań

Hoffmann Group jest obecnie jednym z wiodących w Europie dostawców profesjonalnych narzędzi w obszarze B2B. My – firma Perschmann – należymy do grona partnerów Hoffmann Group i prowadzimy naszą działalność w trzech lokalizacjach: w Brunszwiku, Berlinie i Poznaniu, zatrudniając łącznie ok. 360 pracowników. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które już od ponad 150 lat wyróżnia się rzetelnością, stałym dążeniem do najwyższej jakości i rozwiniętą kulturą zaufania.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozszerzaniem oferty poszukujemy do pracy w naszej firmie kandydatki / kandydata na stanowisko Specjalisty/Specjalistki ds. personalnych.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją pracowniczą.
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą w zakresie świadczonych usług płacowych.
  • Udział w projektach i wdrażanie działań w obszarze miękkiego HR.
  • Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju pracowników.
  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacji.
  • Prowadzenie i terminowe przekazywanie wymaganych przez Zarząd zestawień.
  • Monitorowanie zmian legislacyjnych dotyczących spraw kadrowo-płacowych.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym, samodzielnym stanowisku.
  • Praktyczna znajomość przepisów Prawa Pracy.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Dobre umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem z umiejętnością rozpoznawania i ustalania priorytetów spraw pilnych.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie.
  • Wysoki poziom dokładności i dbałości o szczegóły.
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone tematy.
  • Umiejętność analizowania problemów, szukania i rekomendowania rozwiązań.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel).

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej wiodącym w Europie dostawcą profesjonalnych narzędzi.
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Doskonała atmosfera pracy.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to aplikuj klikając na:

Zakupy bezpośrednie

Nie masz jeszcze konta w eShop?

W koszyku

Do koszyka
Do koszyka