MŁODSZY/A SPECJALISTA/KA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Poznań

Hoffmann Group jest obecnie jednym z wiodących w Europie dostawców profesjonalnych narzędzi w obszarze B2B. My – firma Perschmann – należymy do grona partnerów Hoffmann Group i prowadzimy naszą działalność w trzech lokalizacjach: w Brunszwiku, Berlinie i Poznaniu, zatrudniając łącznie ok. 360 pracowników. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które już od ponad 150 lat wyróżnia się rzetelnością, stałym dążeniem do najwyższej jakości i rozwiniętą kulturą zaufania.

Obecnie do naszego biura w Poznaniu poszukujemy kandydatki / kandydata na stanowisko Młodszego/ej specjalisty/ki ds. sprzedaży:

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa procesu sprzedaży.
  • Bieżące wsparcie Regionalnych Kierowników Sprzedaży i Klientów firmy w pełnym zakresie informacji handlowej.
  • Kontakty z pracownikami i dostawcami w Niemczech.
  • Koordynacja i logistyka dostaw.

Wymagania:

  • Silna orientacja na potrzeby Klienta wewnętrznego i zewnętrznego.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt telefoniczny i mailowy z centralą w Niemczech.
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu Office.
  • Doświadczenie w pracy w dziale handlowym na podobnym stanowisku oraz znajomość programu SAP będą dodatkowym atutem.
  • Sumienna realizacja zadań, połączona z bardzo dobrą organizacją pracy własnej.
  • Otwartość na zmiany i gotowość do nauki.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej wiodącym w Europie dostawcą profesjonalnych narzędzi.
  • Dobra organizacja pracy w profesjonalnym środowisku, które jednocześnie jest otwarte na nowe pomysły i wyzwania.
  • Atrakcyjne warunki pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to aplikuj klikając na:

Zakupy bezpośrednie

Nie masz jeszcze konta w eShop?

W koszyku

Do koszyka
Do koszyka